Môj príbeh

Som autorkou eBooku: Cesta Vnútorného zdravia. Som aktívne dojčiacou mamou od 28.06.2015. Skoro tri roky v novorodeneckom rytme, riadená potrebami dieťatka. 🙂 Do dojčenia som išla so zámerom, že moje dieťa sa rozhodne, kedy prestane piť materské mliečko, je to len na ňom >>

,,Máš slobodu.” ,,Ty môžeš.”

,,Ty vieš najlepšie.” ,,Dôverujem ti.”

Je úžasné byť  bytosťou s otvoreným srdcom a rozšíreným vedomím, že všetko je po-prepájané.

Som súčasťou vesmíru. Čo je vo mne je aj vo vesmíre. Čo je vo vesmíre je aj vo mne. Niet rozdielu. Vesmír ma rozmaznáva, pretože si to zaslúžim.

Prichádzajú ku mne odpovede na všetko, na čo pomyslím, LEN TAK . Milujem všetko a všetkých. Hlavne, tých zložitých v mojom živote, lebo tí sú mojimi najväčšími učiteľmi.

Načúvanie vnútorného hlasu

je tá najkrajšia a zároveň najjemnejšia hudba života, >> moja INTUÍCIA. Moje vnútro mi napovie a ja zrazu presne viem, čo v tej chvíli potrebujem vedieť. Už vôbec nehľadám. Len nachádzam, dávam a prijímam.

Ďakujem Božej esencii, že žije v každej bytosti a vo všetkom. Buď vidíš Boha vo všetkom, alebo v ničom. Ja používam pomenovanie BOH, je mi najbližšie, avšak môžeme to nazvať VESMÍR, VEDOMIE, EXISTENCIA, JEDNOTA, ZDROJ, akokoľvek, stále je to jedno a to isté.

Ako, keď sa rozpráva o minulých životoch. Kto verí v reinkarnáciu, je to pre neho úplne prirodzené. Niekto v reinkarnáciu neverí, ale s istotou vie, že mal starých a prastarých rodičov, tak to nazve generácie, predkovia, ale stále je reč o tom istom. 🙂

Nie vždy to tak bolo. Keď som nebola slobodná a vedomá. Bola som závislá na vzťahoch, drogách, nemala som sa rada. Viac menej som žila seba deštruktívne.

Strata dieťatka

Obdobie temna bolo vo svojom najnižšom bode, keď som potratila svoje dieťatko. Neverila som si, že dokážem byť schopnou, milujúcou, vedomou mamou, ktorou som dnes. Dcérka má dva a pol roka a je plne oddojčená. Bála som sa zlyhania.

Vo vzťahu som bola len preto , aby som nebola osamelá a necítila prázdnotu. Skoro sedem rokov som sa trápila stratou milovaného dieťatka. Potrat prišiel z nevedomosti. Veď vraveli, keď sa urobí do tridsiatich dní od počatia, to nič nie je. Tak sa stalo.

Avšak: to nič nie je, nebolo celkom tak. V skutočnosti to bola veľká rana na duši (aspoň pre mňa), s ktorou bolo potrebné sa vyrovnať.

Okrem toho, že som to dieťa chcela, nemala som žiadnu vieru v seba, že to je to správne. Priateľ povedal, že teraz nie. Tak som počúvla hlasy iných, namiesto toho svojho vnútorného vedenia podporujúceho život. Prišla najväčšia rana a bolesť, lebo som zradila samú seba.

Tak veľmi som trpela. Už, ani muž nedokázal zaplniť priepasť, prázdnotu v mojom živote, ktorá bola hlbšia, ako nikdy predtým. Smútok som utápala v drogách a alkohole.

Choroba otca, stretnutie s Bohom

Zlom prišiel, keď mi ochorel otec. Moja duša ma doviedla do kostola. Je to výnimočný, neobyčajný kostol na juhu Španielska, dodnes neviem, akého vierovyznania je, ale jedno a to najdôležitejšie viem, >> je plný Božej lásky, ktorá je všade s nami a medzi nami.

Začala som navštevovať sväté omše, aby som sa mohla modliť za jeho uzdravenie. Každú nedeľu som išla. Kázne boli tak úžasné, že zakaždým som mala inú bolesť, inú otázku a vždy mi bola daná odpoveď či slová, čo som práve potrebovala na posilnenie či uzdravenie. V kaplnke sedával starý svätý muž a vždy mal pre mňa slová plné pochopenia, vysvetlenia, ľúbosti a učenia.

Posol Don Juan

Jedného dňa, po omši som von stretla starého známeho, s ktorým sme pred rokmi chodili do klubov na party. Keď som ho videla, aký je zničený a žobrať, zabolelo ma to pri srdci. So slzami v očiach som mu dala peniaze, nech si kúpi obživu a nie drogy.

V tej chvíli sa vo mne zlomili všetky deštruktívne programy na tisíce kúskov. Ďakujem Juanovi za zjavenie sa v tejto podobe, aby som pochopila kam tá cesta vedie.

Desatoro ľahkých riešení tu a teraz:

  • Povedz životu ÁNO.
  • Povedz drogám NIE.
  • Povedz samote ÁNO.
  • Povedz osamelosti NIE.
  • Ver, že BOH (VESMÍR) je vždy s tebou.
  • Ži vedome.
  • Karma je zdarma.
  • Si Bohyňa/Boh.
  • Si svetlo.
  • Si tvoriteľ/ka svojho života.

Oslavuj život v radosti!!!!