Chcete žiť v pevnom a dlhodobom zdraví, ale zdá sa vám to ako neskutočná realita? Ukážem vám CESTU, ako si prehĺbiť SEBAPOZNANIE, SEBAVEDOMIE, VNÚTORNÚ SILU, JASNOSŤ A RADOSŤ.

  • Cítite FRUSTRÁCIU z toho, že už niekoľko mesiacov márne HĽADÁTE RIEŠENIE na svoje nepohodlie?
  • Už ste unavení z NEVEDOMOSTI v ŽIVOTE, v ktorom nutne potrebujete byť TVORCOM svojej REALITY a PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ?
  • Máte STRACH, že sa vám to nepodarí, ale zároveň veľkú TÚŽBU po ZMENE?
  • Trápia vás OTRAVNÉ myšlienky, NEGATÍVNE emócie a NADBYTOČNÉ kilogramy?

Zistíte, že je to oveľa jednoduchšie, ako si myslíte. Moje telo sa uzdravilo z nejednej doživotnej diagnózy a teraz sa s vami podelím aké možnosti máte i vy na dosah. Čo vlastne človek potrebuje urobiť, aby mal VYSNÍVANÚ POSTAVU, ĽAHKOSŤ v MYSLI a RADOSŤ v DUŠI? Ako prestať byť obeťou, začať VEDOME TVORIŤ a PRIJAŤ ZODPOVEDNOSŤ, že všetko si vytváram sám. Viem ako jednoducho dosiahnuť život vo výbornej kondícii. Poviem vám ako sa zbaviť všetkého nepotrebného, v neposlednom rade nadbytočných kilogramov.

Naučím vás spôsoby

ako sa OTVORIŤ SEBA UZDRAVENIU, nápadom a inšpirácii v každodennom živote.

Zistíte, ako úspešne

PODPOROVAŤ svoje ZDRAVIE bez chémie, rozhodnete sa pre POZITÍVNU ZMENU. Zmeníte svoj život v ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL.

Metóda, ako získať a udržať

ZDRAVIE, čo najdlhšie vďaka PRÍRODNÝM ZDROJOM a mať z neho sto percent.

Prečo som sa rozhodla ísť na svetlo?

Dnes kráčam Cestou vnútorného zdravia, ktorá ma vedie k hlbokému VEDOMIU, poznaniu prírodných zdrojov, k SEBE a k VÝBORNEJ KONDÍCII. Svojim ODHODLANÍM, NASTAVENÍM a VYTRVALOSŤOU som sa vymanila z troch chronických diagnóz, ktoré ma sužovali bolesťou a nepohodlím roky rokúce. Užívam si zdravie prírodnou cestou vyše pätnásť rokov. Niekoľko krát som si prešla obdobím hľadania prírodných riešení na rôzne zdravotné záležitosti, ktoré sa môžu prihodiť každému. Metódy, ktoré som zaviedla do praxe ÚSPEŠNE FUNGUJÚ. Udržujem sa vo výbornej kondícii, vďaka vedomému prístupu v živote. Deň čo deň nachádzam NOVÉ CESTY, ako posunúť seba a iných. Posúvam svoje poznanie, zdieľam know-how, aby každý, kto chce našiel svoju vlastnú cestu k samostatnosti. Sprevádzam bytosti k  OBJAVENIU poznania SCHOPNOSTÍ a ZRUČNOSTÍ, že všetko čo potrebujeme je v nás samotných. SAMI TO OBJAVTE.

PREDSTAVTE  si ten ÚŽASNÝ POCIT

Kedy konečne držíte svoj život vo svojej réžii. Choroba je len INFORMÁCIA. Ste ZDRAVÝ, SCHOPNÝ SAMOSTATNOSTI.

VIETE, že dokážete čokoľvek na čo pomyslíte. Získate SEBAVEDOMIE a prvoradou záležitosťou, ako je UDRŽOVANIE ZDRAVIA, sa dostanete k  REALIZOVANIU akéhokoľvek SNA, ktorí nosíte v SEBE. Môžete byť na seba naozaj hrdý!

,,Zdravie, je ako kvetina, ktorej treba LÁSKYPLNE, VEDOME a PRÍTOMNE dávať pozornosť.”

,,Zdravý človek sníva o čomkoľvek. Chorý, len o jednej veci.”

A ČO VIAC!

ZDRAVIE je neoddeliteľnou SÚČASŤOU spokojného plnohodnotného ŽIVOTA. Ľudia sa PREBÚDZAJÚ a sú VEDOMÍ, že to ide PRÍRODNE. Ten , kto si udržuje zdravie, bol od nepamäti považovaný za experta a rovnako ako pred stovkami rokov, tak i dnes: JE ZDRAVIE SYMBOLOM ŽIVOTA. Vďaka zdraviu sa stanete TVORCOM SVOJHO ŽIVOTA, ktorý VIE ŽIŤ NAPLNO. A možno rovnako ako v mojom prípade, vám Váš životný štýl napomôže k PLNOHODNOTNÉMU ŽIVOTU V RADOSTI, SPOKOJNOSTI, JASNOSTI A ÚPLNOSTI. Z celého srdca to prajem všetkým bytostiam. NECH SA TAK STANE.

 

Naviac obdržíte skvelý BONUS zDARma  🙂

 

1# eBook: Sila Prírody Uzdravujúci Element Voda

Derivačný Kúpeľ

Podrobný návod, ako si urobiť derivačný kúpeľ s vypracovanými otázkami. So súhlasom autorky FRANCE GULLAIN.

Derivačný kúpeľ bol od nepamäti súčasťou ľudskej výbavy pre prežitie.

2# Harmonická  hudba 

Lokah Samastah Sukhino Bhavantu

“Nech sú Všetky Bytosti Šťastné”

Táto hudba s VYSOKÝMI VIBRÁCIAMI ma sprevádza počas TVORENIA nielen tohto diela, ale i počas stavu BLAŽENOSTI.

Aká je cena?

Cena eBooku: Cesta vnútorného zdravia je dobrovoľný prispevok bankovým prevodom na účet: SK9883300000002501452565 v eurach.

Ja som prešla kus cesty za svojim FYZICKÝM, PSYCHICKÝM A DUŠEVNÝM ZDRAVÍM. Vložila som do toho veľa OBJAVOVANIA, TVORENIA, ENERGIE, PRAXE, SKÚŠANIA najrôznejších prístupov a TERAZ MÁM SEBA-METÓDU, ktorá SKVELE FUNGUJE. Vy sa môžete INŠPIROVAŤ, HĽADAŤ a SKLADAŤ ten funkčný spôsob pre SAMÝCH-SEBA, pretože vám ho (pre)Dávam vo forme Dobro-Voľný príspevok.

Prevediem vás týmto poznaním krok po kroku. Tento eBook môže byť otvorením dvierok do vlastného vedomého žitia. Je naplnený HODNOTNÝMI INFORMÁCIAMI, ihneď POUŽITEĽNÝMI V PRAXI pre zlepšenie fyzického, psychického a duševného zdravia.

Začnite POZOROVAŤ MALÉ ZMENY, ktorými sa mení váš život. Malé veci sú práve tie, z ktorých sa skladá sám veľký život. U-kotvíte si NOVÝ SPÔSOB, akým si TVORÍTE novú REALITU. Naviac sa s vami podelím o 21 dňovú vnútornú očistu, ktorá mi dopomohla zbaviť sa fyzického nepohodlia a popritom som schudla 9 kíl.

Možno si teraz hovoríte:

  • Nájdem tieto informácie niekde inde? Áno, určite nájdete. Nič si nevymýšľam, nakoniec v dnešnej dobe už bolo všetko povedané, napísané. VEĽKOU VÝHODOU tohto eBooku je, že tu máte POPREPÁJANÉ INFORMÁCIE v JEDNOM CELKU.
  • Nie je to príliš drahé za eBook? Sami si stanovíte finančnú čiastku vo forme dobrovoľného príspevku bankovým prevodom na účet: SK9883300000002501452565 v eurach. S láskou som vložila do tohto eBooku HODNOTNÉ INFORMÁCIE, PLNE VYUŽITEĽNÉ V PRAXI, ktoré som získala za 15 rokov SEBA ROZVOJA. JE TO VAŠA VSTUPENKA, už nič nebude, ako predtým, keď si uvedomíte SVOJU JEDINEČNOSŤ. Navyše máte moju podporu.
  • Nemám žiadne skúsenosti so seba rozvojom, ani žiadnymi metódami, budem tomu rozumieť? Áno, všetky informácie sú z praxe pre ÚŽITOK, v JEDNO-DUCHOM PODANÍ, UCHOPITEĽNÉ. Ako jedinci sa neustále vyvíjame, a tak dnes môže byť pre vás užitočná jedna vec a zajtra to môže byť tá druhá., ako sa rozširuje vaše vedomie.
  • Je zaručené, že sa po prečítaní eBooku zmení môj život? Ja vám to z celého srdca prajem, nech žijete život snov, avšak SAMO OD SEBA sa nič nezmení, Je potrebné PUSTIŤ SA DO AKCIE. Keď sa raz vydáte tým smerom, už nie je cesty späť. Veľmi vám pomôže OTVORENÉ SRDIEČKO a POKOJNÁ MYSEĽ. SAMI TO OBJAVTE, aký je ŽIVOT v POKORE, bez odporu.

Referencie

ZUZKO ebook se mi moc líbil. Sama se zabývám psychosomatikou, a proto mě zaujaly jednotlivé příklady, co která nemoc znamená. Pokud chceme, dokážeme neuvěřitelné věci. Oceňuji také očistu, kterou si ráda vyzkouším až prestanu kojit. Děkuji moc za všechny užitečné tipy!
Jana Svobodová
www.jana-svobodova.cz Svoboda mysli
Pred vami je ebook naplnený hodnotnými informáciami, takže každý kto túži (či cíti), že prišiel čas upratať si vo svojom živote, má tu k dispozícii tohto sprievodcu. Zuzka sa venuje nielen očiste tela ale i našich myšlienok. No a nezabúda ani na našu dušu. Priehrštie poznania ako na tanieri, vychádzajúce z vlastných skúseností, takže bez obáv, žiadne prázdne slová, už len vykročiť. Maj nádherný deň, Z.
Zuzana Zrneková
www.zuzanazrnekova.sk
"Milá Zuzanka, Vaša stránka ma veľmi nadchla svojou čistotou a otvorenosťou a mám radosť, že takíto ľudia medzi nami sú. Prečítala som si i tento Váš článok, hoci som dnes už babičkou, a žiaľ, tie chyby v tehotenstve mám za sebou - o to viac oceňujem Vašu aktivitu v šírení Dobra, Lásky, Čistoty a Svetla, ktoré sú v dnešnej dobe také prepotrebné a také vzácne. Práve začínam s derivačnými kúpeľmi a tak som sa dostala i na Vašu stránku, kde máte práve také praktické rady, ktoré France Guillain v knihe neuvádza. Napríklad informáciu o tom, že pre ľudí s nejakými cudzími telesami v tele môžu byť tieto kúpele nebezpečné. V okruhu mojich známych sú ľudia - a v našom veku už s kadejakými ťažkosťami - tak som chcela túto terapiu odporučiť, no táto výhrada sa zrejme týka i ľudí, ktorí majú po zlomenine nejakú šrubku v nohe, či zavedený stent v cievach, pravda? Pani Zuzanka, Váš príbeh ma skutočne oslovil do tej miery, že som Vám dnes poukázala dobrovoľný príspevok (platba prebehne zajtra) a už sa teším na Vašu knižku i hudobný bonus. Prajem Vám krásne dni jesene, pohodu aj inšpiráciu, nech Vás Svetlo sprevádza! S láskou a úctou, Mária Majerová"
Mária Majerová

TERAZ JE ten SPRÁVNY ČAS!! JEDNO-DUCHÉHO sprievodcu na ceste OBJAVOVANIA  SVOJICH AHA MOMENTOV za PRÍTOMNOSTI VEDOMIA 🙂